Czym jest AllianzMarket?

Platforma AllianzMarket jest stosunkowo młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową. Stworzona została ona do handlu z użyciem dźwigni, na najpopularniejszych kryptowalutach. Przede wszystkim stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę na tym rynku jak i dla aktywnych inwestorów. Z pewnością duży wpływ na to mają niższe niż u konkurencji prowizje. Godnym uwagi jest też mocno intuicyjny i prosty w obsłudze panel.

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!

Depozyt i opłaty

Jak już zostało wspomniane AllianzMarket jest dostosowana do potrzeb swoich użytkowników. Dba o nich także w zakresie dodatkowych opłat. Polityka ta, jest bardzo przejrzysta. Za standardowe czynności, nie są naliczane dodatkowe opłaty. Jeśli jednak inwestor, decyduje się na usługi dodatkowe, które nie wchodzą w zakres czynności standardowych, na które zdecyduje się sam, może on w prosty sposób określić wysokość opłat, które będzie musiał uregulować. Dodatkowo, AllianzMarket to przede wszystkim wiele korzyści, dotyczących obsługi wpłat i wypłat, jeśli chodzi o początkowy depozyt minimalny. Jego zasady są niezwykle czytelne i uwzględniają potrzeby użytkowników. Zaliczamy do nich:

Wpłaty

Wypłaty

Pozostałe płatności

Istnieją również inne systemy płatności jak i kryptowaluty

AllianzMarket realizuje wypłaty na bieżąco

Możliwość wpłacania środków za pośrednictwem kart- kredytowej lub debetowej

Jak przebiega handel na platformie?

Platforma pozwala na handlowanie akcjami i papierami wartościowymi. Inwestować można w akcje ponad stu firm. Do najbardziej rozpoznawalnych firm, których akcje da się pozyskać zaliczają się Apple, Amazon, Tesla, Microsoft i wiele innych. W ramach inwestowania akcjami na platformie AllianzMarket można wykorzystać bardzo korzystną dźwignię, której maksymalna wartość wynosi 1:100, co jest znacznie powyżej standardu na rynku.
Dostępne narzędzia do analizy technicznej Do profesjonalnego realizowania inwestycji na rynku papierów wartościowych czy walutowym niezbędne jest posiadanie informacji z rynku. Na podstawie takich informacji mogą być realizowane analizy aktywów. Oceniać aktywa można za pomocą następujących analiz: analiza fundamentalna oraz analiza techniczna.


ZAŁÓŻ KONTO ONLINE!

jak wyglada wsparcie techniczne?

Przy korzystaniu z usług platform internetowych bardzo ważne jest decydowanie się na serwisy, które pozwalają zapewnić dostęp do profesjonalnie realizowanego wsparcia klientów. W tym względzie platforma AllianzMarket zapewnia wsparcie techniczne w języku polskim. Jest to bardzo ważne dla inwestorów z Polski, gdyż znacznie ułatwia komunikację. Generalnie niejedna recenzja AllianzMarket wskazuje, że obsługa klientów jest realizowana na bardzo wysokim poziomie.

Możliwość korzystania z dźwigni Szczególnie przy inwestowaniu na rynku Forex bardzo ważne jest, aby dostępna była możliwość korzystania z dźwigni finansowej. Platforma AllianzMarket zapewnia możliwość korzystania z bardzo ciekawych, na tle rynku, dźwigni finansowych. Przy pewnych rodzajach transakcji dźwignia może dochodzić nawet do wartości 1:300 (np. w przypadku inwestowania 1000 złotych i 10% wzrostu wartości instrumentu handlowego, zarobisz nie 100 złotych, a tylko 3000!).